Чому MINIBOSS?

“Кожна дитина заслуговує бути успішною та щасливою!”

Ольга Азарова
Засновниця MBBS 

Чому MINIBOSS?

“Кожна дитина заслуговує бути успішною та щасливою!”

Ольга Азарова
Засновниця MBBS 

Освіта має бути веселою та неймовірно цікавою! Тільки в такому середовищі дитина захоче інтенсивно працювати над розвитком себе. Міжнародна освітня мережа MiniBoss Business School (MBBS) винайдено для того, щоб кожній дитині дати шанс на відкриття свого потенціалу!

Проблема сучасної освіти в тому, що звичайні загальноосвітні школи не вчать, як досягти вищезазначених цілей, фокусуючи увагу лише на кількість отриманих знань та складання іспитів, не приділяючи уваги формуванню реальних навичок дітей для реального життя. Саме тому лише 2% населення досягають успіхів. Інші 98% лише шукають роботу або перебувають у крайній бідності.

А секрет один: кількість знань, здобутих у школі, не має значення... без своєчасної практики та сильного креативного середовища. Навіть найкращим школам світу потрібен MINIBOSS.

Бути просто розумним сьогодні мало!

Вирішуючи найактуальніше завдання освіти 21 століття ми створили новий ринок – дитячої бізнес-освіти та велику глобальну мережу бізнес-шкіл MINIBOSS BUSINESS SCHOOL International у різних країнах світу від Великобританії до Австралії.

Завдання нашої бізнес-школи – дати можливість усім 100% наших студентів досягти успіху в житті! Для цього ми вчимо їх, як відкрити свій потенціал, навчитися бути сильними та креативними підприємцями з дитинства, навчитися вирішувати складні життєві завдання легко та технологічно, навчитися працювати в команді та брати на себе відповідальність усвідомлено як справжній лідер, впливати на своє суспільство та робити його миролюбним та процвітаючим!
Саме це приносить людині і щастя, і успіх!

Ми виховуємо лідерів майбутнього як основу для зростання ВВП та добробуту країн!