Відкрити повний ПОТЕНЦІАЛ!

“Шлях Героя йде різними вершинами, то граючи, то вирішуючи складні завдання по-дорослому - від вивчення теорії з супер-підручників до Чемпіонатів Світу зі стартапам"

Андрій Азаров,
Засновник MBBS 

Відкрити повний ПОТЕНЦІАЛ!

“Шлях Героя йде різними вершинами, то граючи, то вирішуючи складні завдання по-дорослому - від вивчення теорії з супер-підручників до Чемпіонатів Світу зі стартапам"

Андрій Азаров,
Засновник MBBS 

РОЗКРИТТЯ ПОВНОГО ПОТЕНЦІАЛУ кожну дитину – це найголовніше завдання MINIBOSS.

Бути просто відмінником сьогодні замало. Потенціал розкривається лише у практиці. Тому сьогодні дітям 21 століття важливими є саме практичні здібності, які перетворюють знання на успіх.

Для цього в MINIBOSS створено три найважливіші інновації в освіті:

  • світова програма бізнес-освіти для дітей (8 курсів), де заняття відбуваються в ігровій формі;
  • 12 типів практики, у яких статичний інтелект звичайної дитини припиняється у динамічний інтелект креативного видатного підприємця;
  • Чемпіонати з підприємництва, де поєднуються передові інтелектуальні молоді еліти різних країн світу та формується високе конкурентне поле для народження Зірок!
12 типів практики – щорічно дозволяють студентам розкрити себе по максимуму з раннього дитинства та виробити навички супер-людини! Тільки у MINIBOSS студенти генерують свої бізнес-ідеї, створюють команди, розробляють у Бізнес-інкубаторах власні стартапи, беруть участь у Чемпіонатах Світу, де презентують свою країну та її підприємницький та науково-технічний потенціал на головній сцені світу!

Командна робота розвиває самосвідомість та повагу до інших. Це наріжний камінь життя тут, в MINIBOSS, і тягнеться далеко за межі наших ігрових класів. Заохочення студентів до спільної роботи дозволяє досягти кращих результатів для всіх як у класі, так і за його межами. Кожна дитина розвиває впевненість у собі, щоб упоратися з труднощами, де б вони не опинилися.

Вони розвивають здатність планувати, вести переговори, йти на компроміс і розглядати, приймати накази та дотримуватися їх, вносити пропозиції та дотримуватися їх. Роблячи все це вони також навчаються безцінним навичкам лідерства.

Програма навчання ґрунтується на унікальній авторській методології «Повного потенціалу людини через розкриття 8 базових інтелектів MINIBOSS 8Q». Автор: відома підприємниця та науковий діяч, засновниця MINIBOSS BUSINESS SCHOOL та інших освітніх систем – Ольга Азарова.

Авторське право на інтелектуальну власність зареєстровано у Бібліотеці Конгресу США та ООН WIPO Швейцарія! Всі права захищені. Немає аналогів у світі!